GenerikBT  
START \ PRODUKTY GenerikBT
Światłowodowe kable przyłączeniowe
początekpoprzedninastępny

¦wiatłowodowe kable przyłączeniowe wykonywane są zawsze w wersji podwójnej (dupleksowej).W wersji standardowej połączenie pomiędzy złączkami ustalane jest jako 'jeden do jednego'.Dostępne są kable specjalne – z przeplotem.
Dane techniczne
Długości:
1,2 i 5m
Włókna:
G50/125 OM3, G50/125, G62,5/125, E9/125
Złączki:
SC Duplex, ST, LC Duplex, MTRJ
Numery referencyjne:
Nr referencyjnyNazwa
GP-26-2xyzKabel przyłączeniowy G62,5/125
GP-25-2xyzKabel przyłączeniowy G50/125
GP-23-2xyzKabel przyłączeniowy G50/125 OM3
GP-29-2xyzKabel przyłączeniowy E9/125
x=długość1 - 1m
2 - 2m
5 - 5m
y,z=złączki1 - ST
2 - SC Duplex
3 - LC Duplex
4 - MTRJ

inne produkty  

g-connect GBT
copyright 2006 generik bt/made by galileo