NOWE ROZWIĄZANIA

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na dwa nowe rozwiązania w grupie produktów G-Rack. Są to dwa systemy chłodzenia szaf 19-calowych dedykowane do serwerowni.

Pierwszy system, G-Rack Air wykorzystuje schłodzone powietrze, które czerpane może być bądź z przestrzeni pod podłogą techniczną, bądź z bezpośredniego sąsiedztwa szafy. System G-Rack Air poprzez zespół kanałów i wyrzutni kieruje zimne powietrze wprost przed front konkretnych urządzeń, skąd jest ono zasysane do ich wnętrza przez lokalne wentylatory. Gwarantuje to równomierny rozkład zimnego powietrza na całej wysokości szafy. Więcej szczegółów znaleźć można na karcie katalogowej.

W drugim systemie, G-Rack Water Cooler czynnikiem chłodzącym jest woda lodowa. Jest to rozwiązanie dedykowane do szaf z maksymalnym upakowaniem urządzeń - wydajność największej jednostki chłodzącej przeznaczonej dla jednej szafy to 20 kW. System G-Rack Water Cooler to rozwiązanie bezpieczne - woda nie ma bezpośredniego kontaktu z wnętrzem szafy. Jest ona wykorzystywana do chłodzenia powietrza cyrkulującego wewnątrz szafy (ewentualnie zespołu dwóch szaf) w obiegu zamkniętym. Zapraszamy do lektury karty katalogowej.